Всі новиниРівненщина отримала додаткові кисневі станції для 13 лікарень

Рівненщина отримала додаткові кисневі станції для 13 лікарень

Рівненщина отримала від МОЗу додаткові кисневі станції для 13 лікарень області. З держбюджету виділено понад дев’ять мільйонів на їх облаштування. Десять з них уже в області. Їх встановлюють у Рівненській міській лікарні № 2, Клеванській лікарні ім. М. Вервеги, Млинівській, Острозькій, Володимирецькій і Зарічненській лікарнях, обласному госпіталі ветеранів війни, що в Клевані.

Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Ще три медзаклади у Дубровиці, Радивилові та Рокитному чекають надходження устаткування.

Додамо, що одна станція може виробляти до 500 літрів кисню за хвилину, має низьке енергоспоживання. Тобто це найоптимальніший і найменш затратний спосіб отримання чистого кисню, який генерується із звичайного повітря. Отримане обладнання є вкрай необхідне. Таким чином буде покращено систему постачання кисню у лікувальні заклади та безперебійне забезпечення потреб киснезалежних пацієнтів.

 

Хочеш повідомити новину, потрібна допомога наших журналістів або побачив помилку у тексті – 0681165009 Viber/ Telegram.

Читайте також:

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc