Всі новиниРівне продовжують звільняти від символів окупації (ВІДЕО)

Рівне продовжують звільняти від символів окупації (ВІДЕО)

У Рівному продовжують демонтаж пам’ятників, які пов’язані з радянською епохою. Сьогодні на Дубенському меморіалі демонтували погруддя Миколі Кузнєцову.

Про це повідомив секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

“Дубенське кладовище має бути місцем пам’яті жертв Другої світової й немає містити в собі символіку тоталітарного режиму”, – йдеться в дописі.

Другий пішов: у Рівному демонтують танк на постаменті Богомолова (ФОТО/ВІДЕО)

Нагадаємо, що вчора члени Рівненського міськвиконкому на позачерговому засіданні затвердили 21 об’єкт, який пов’язують із комуністичним режимом.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc