Всі новиниПрацівники Рівненської районної держадміністрації вакцинувалися від коронавірусу

Працівники Рівненської районної держадміністрації вакцинувалися від коронавірусу

Сьогодні працівники Рівненської районної державної адміністрації зробили щеплення від коронавірусу, чим продемонстрували суспільству необхідність більш сміливо підходити до імунізації від COVID-19.

Про це інформує Рівненська районна державна адміністрація.

Процес вакцинації відбувався в приміщенні райдержадміністрації. Після проведення медичного огляду, заповнення документів та дозволу лікаря, бажаючі вакцинуватися отримали дозу вакцини.

Нагадаємо, що всі бажаючі жителі Рівненщини також можуть отримати щеплення проти коронавірусу в центрах масової вакцинації.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc