Всі новиниПовернувся з-за кордону: у рівнянина підозрюють штам "Дельта"

Повернувся з-за кордону: у рівнянина підозрюють штам “Дельта”

У рівненській міській лікарні зафіксували підозру інфікування штамом коронавірусної інфекції «Дельта».

Про це повідомив Олександр Третяк у Фейсбуці.

Відомо, що попередньо пацієнт був у Туреччині. Зараз його аналізи для підтвердження діагнозу перебувають в столиці.

У випадку зараження «Дельтою» симптоми можуть бути традиційними для Covid-19 – кашель, лихоманка, втрата відчуття запаху і смаку. Окрім того, штам коронавірусу в деяких випадках також може вражати кишківник.

Додамо, що сьогодні у Рівному є 82 активних хворих на Covid-19. За добу у закладах охорони здоров’я РМР зареєстровано дев’ять нових випадків захворювання на коронавірус серед рівнян. На стаціонарному лікуванні перебуває 12 осіб, одужали – п’ять, у важкому стані – дев’ять. Пацієнти, підключені до апаратів ШВЛ, – відсутні. Очікують результатів тестування – 23 особи.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc