Всі новиниПоклала новонароджену дитину в морозилку: на Рівненщині суд оголосив вирок горе-матері

Поклала новонароджену дитину в морозилку: на Рівненщині суд оголосив вирок горе-матері

Вироком Дубровицького районного суду 35–річну жінку визнано винною в умисному вбивстві своєї новонародженої дитини після передчасних пологів (ст. 117 КК України).

Про це інформує Рівненська обласна прокуратура.

Під час досудового розслідування зібрано достатню кількість доказів, а у суді прокурором доведено, що у лютому цього року жінка народила вдома дитину та самостійно перерізала їй пуповину. Пізніше обвинувачена загорнула немовля у рушник та пакет і поклала його до морозильної камери. Як запевняла жінка – дівчинка народилася передчасно та мертвою.

Однак, за даними судово-медичної експертизи та в результаті проведених слідчих дій, поліцейські встановили, що жінка народила дитину орієнтовно на 37 тижні вагітності. Також експертиза підтвердила, що дівчинка народилася живою, а смерть настала через загальне переохолодження організму.

У ході судового розгляду обвинувачена свою вину повністю визнала та розкаялась. Суд призначив жінці покарання – 3 роки позбавлення волі, а на підставі ст. 75 КК України звільнив від відбування покарання з іспитовим строком 2 роки.

Вирок законної сили ще не набрав.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc