Всі новини"Пліч-о-пліч": Громади Рівненщини продовжують відбудовувати Херсонщину

“Пліч-о-пліч”: Громади Рівненщини продовжують відбудовувати Херсонщину

Громади Рівненщини продовжують відбудовувати Херсонщину. Туди вже поїхали волонтери із Бокіймівської, Острожецької, Мирогощанської та Сарненської тергромад.

Про це інформує Рівненська ОВА.

FB_IMG_1697538296452

Будівельники працюватимуть над відновленням житлових будинків, які зазнали ще більших пошкоджень у порівнянні з тими, що відновлювалися під час першого етапу.

FB_IMG_1697538294129

Нагадаємо, проєкт «Пліч-опліч» був ініційований Президентом України. Мета – відновлення житлових будинків, об’єктів інфраструктури та соціальної сфери на деокупованих територіях Херсонщини.

FB_IMG_1697538288113

Зазначимо, Рівненщина взяла шефство над Кочубеївською громадою.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc