Поліцейські, рідні та небайдужі громадяни всю ніч шукали 14-річного підлітка, який ввечері 12 серпня пішов із дому та не повернувся. Сьогодні близько 12:30 його місце перебування встановили.
Про це інформує Поліція Рівненської області.
Раніше ми повідомляли, що 14-річний Дериш Денис Сергійович вчора ввечері пішов викидати сміття та додому не повернувся.

Як з’ясували ювенальні поліцейські, син посварився із мамою через побутові проблеми. Мобільний телефон він залишив удома. Тож о першій годині ночі його матір звернулася до поліції.
Хлопець прийшов на територію приватного господарства, де проживають його родичі, і залишився на ніч в одному із господарських приміщень. Рідні натомість не знали, що він знаходиться у них. Жодних протиправних дій відносно неповнолітнього вчинено не було. З матір’ю та розшукуваним провели профілактичну бесіду.
