Всі новиниПерший в Україні: рівнянин виграв золото юнацького чемпіонату Європи з маунтинбайку

Перший в Україні: рівнянин виграв золото юнацького чемпіонату Європи з маунтинбайку

На чемпіонаті Європи з маунтинбайку в чеському Новому Саді представник команди з України, наш рівнянин Олександр Гудима продемонстрував усі свої вміння та виборов золото.

Про це повідомив Олександр Третяк у Фейсбуці.

Гудима подолав шість кіл за годину, шість хвилин і 43 секунди, випередивши найближчого переслідувача, швейцарця Романа Хольцера, на 37 секунд.

Вперше спортсмен з України завоював європейський титул у чоловічому маунтинбайку.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc