Всі новиниПерші випускники, релокованого на Рівненщину, Луганського медуніверситету склали присягу

Перші випускники, релокованого на Рівненщину, Луганського медуніверситету склали присягу

Сьогодні присягу на вірність народу України складали вихованці релокованого навчального закладу. Серед 14 студентів не лише хлопці, а й дівчата. Крім навчання в Луганському університеті вони пройшли і програму підготовки офіцерів в місті Києві. Практикувалися на кафедрі організації медичного забезпечення ЗСУ військової медичної академії.

Про це інформує начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

-Разом з присягою, студенти отримали і звання молодшого лейтенанта медичної служби. Привітав випускників, їхніх батьків та викладачів із закінченням навчання. Подякував їм за вибір. Адже бути медиком – це точно покликання, а бути військовим медиком – це честь,написав Віталій Коваль на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, до Рівного переїхав Луганський медичний університет. За словами очільника області, заклад не лише підняв середню медіану освіти в області, а й став новою точкою росту регіону

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc