Всі новиниПеревізники Рівненщини отримали подяки за транспортування поранених

Перевізники Рівненщини отримали подяки за транспортування поранених

З початку повномасштабного вторгнення перевізники Рівненщини тримають своєрідний «фронт на колесах». До волонтерського руху долучилися транспортні компанії області, водії, які доставляють резервістів та поранених, евакуюють населення, а також перевозять гуманітарні вантажі та зброю.

Про це інформує Рівненська ОВА.

– Така тепер робота у водіїв – дорога під кулями, вздовж зруйнованих населених пунктів. А кому не складно? Тримаємо стрій, – коментує в.о. начальника управління транспорту Рівненської ОДА Віталій Харковець.

Тим часом, за транспортування поранених перевізники Рівненщини отримали подяки від керівництва обласного військового госпіталю.

Серед них підприємці Віктор Іванюк, Микола Давидюк, Олександр Гладун, Олена Кужель, Олександр Бондар, Юрій Корольчук, Юрій Зубкович, Роман Кулаковський, Василь Веремейчик та держслужбовці транспортних управлінь та відділів Рівненщини.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc