Всі новиниПедагогам Рівненщини додатково закупили ноутбуки

Педагогам Рівненщини додатково закупили ноутбуки

200 додаткових ноутбуків за кошти держсубвенції отримають вчителі Рівненщини. Їх закупили на зекономлені під час проведення тендеру гроші.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

Нагадаємо, минулого тижня область отримала 2344 ноутбуки для освітян. Їх вже розподілили серед 447 навчальних закладів. Техніку закупили в рамках спільного проєкту Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки України «Ноутбук кожному вчителю».

Загалом на це спрямовували майже 47 мільйонів гривень із держбюджету. Ноутбуки призначені саме для педагогів, щоб вони могли викладати предмет більш цікаво та динамічно. Крім того, це суттєва допомога вчителям для організації дистанційного навчання.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc