Всі новиниОсвітяни Рівненщини спекли майже три тисячі пасок для військових (ФОТО)

Освітяни Рівненщини спекли майже три тисячі пасок для військових (ФОТО)

Освітяни Рівненщини спекли майже три тисячі пасок для військових та громадян, які проживають на охоплених бойовими діями територіях. 200 пасочок поїдуть до Запоріжжя. Решта – на Чернігівщину.

Про це інформує Рівненська ОВА.

До кулінарного процесу долучилися педагоги та працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів спеціальної та спеціалізованої освіти області.

Також діти – учні шкіл обласного підпорядкування і шкіл тергромад створили композиції, малюнки, подарунки. Написали й листи захисникам-воїнам.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc