Всі новиниОФІЦІЙНО: На Рівненщині безробітних залучатимуть до суспільно-корисних робіт

ОФІЦІЙНО: На Рівненщині безробітних залучатимуть до суспільно-корисних робіт

Сьогодні, 2 листопада начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль підписав розпорядження про залучення безробітних жителів Рівненщини до суспільно-корисних робіт. Тергромади області та військові зможуть залучати жителів до виконання тієї роботи, яка потрібна на їхній території.

Мова йде про:

  • Виконання робіт, які мають оборонний характер. Наприклад, облаштування та укріплення блокпостів, заготівля дров для військових, вирубка дерев для формування окопів, виготовлення маскувальних сіток тощо.
  • Також безробітні братимуть участь в укріпленні дамб, розчищенні автодоріг від завалів та снігу. Залучатимуться до розвантаження гуманітарної допомоги, облаштування укриттів, сільськогосподарських робіт та інших потреб.
  • Крім того, якщо знадобиться (не дай Бог), будемо залучати їх для розбору завалів і робіт по відновленню житлових будинків та інших приміщень, пошкоджених у результаті російської агресії.

Детальніший перелік робіт можна дізнатися у філіях Обласного центру зайнятості.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc