Всі новиниОблили кров'ю та намалювали символіку рф: на Рівненщині осквернили храми УПЦ МП...

Облили кров’ю та намалювали символіку рф: на Рівненщині осквернили храми УПЦ МП (ФОТО)

У селі Півче та Дорогостаї, що на Рівненщині невідомі осквернили два храми УПЦ МП, що спровокувало загострення релігійного конфлікту під час війни. На одній намалювали символіку рашистів “z”, іншу – облили кров’ю тварини. 

Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

У неділю, 8 травня у селі Півче колишнього Здолбунівського району невідомі намалювали рашистську символіку на Свято-Михайліській церкві. За словами очевидців, хтось вчинив такі дії під ранок, коли на дворі була роса, адже фарба на стіні розплилась і не засохла.

Сьогодні, 9 травня у селі Дорогостаї колишнього Млиніського раойну невідомі кров’ю тварин обілили подвір’я, огорожу, хрести та храм Спиридона Тримифутського.

Про обидва випадки настоятелі храмів повідомили правоохоронцям.

Поліцейські сфотографували та зафіксували усі сліди наруги над храмом, речовину бурого кольору взяла на експертизу.

Селяни кажуть, рідина, якої обілляли храм, схожа на кров свині.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc