Всі новиниНікуди не зник: у Рівному майже вдвічі зросла кількість хворих на COVID-19

Нікуди не зник: у Рівному майже вдвічі зросла кількість хворих на COVID-19

Два тижні тому у закладах охорони здоров’я Рівненської громади на лікуванні перебувало 10 хворих на COVID-19, а сьогодні – їх вже 37. На стаціонарному лікуванні зараз перебуває троє осіб. 80% хворих – не мають жодної дози вакцини від коронавірусної хвороби.

Медики наголошують на важливості та необхідності вакцинуватися від COVID-19. Пункти вакцинації працюють у всіх закладах охорони здоров’я щоденно.

Джерело: Управління охорони здоров’я м. Рівне

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc