Всі новиниНіколи не було і от знову: Третяк звільнив очільницю рівненського ЦНАПу

Ніколи не було і от знову: Третяк звільнив очільницю рівненського ЦНАПу

Міський голова Рівного Олександр Третяк знову звільнив директорку ЦНАПу Наталію Хомич. 

Була подана міською радою апеляційна скарга. До 1 серпня я мала право на відзив. Однак, 27 липня стало відомо, що суд я програла. Саме тому, вчора ввечері міський голова Олександр Третяк мене звільнив, – розповіла Наталія Хомич.

Розпорядженням міського голови від 13 травня цього року Наталію Хомич поновили на посаді начальника Управління надання адміністративних послуг Рівненської міської ради

Нагадаємо, що 30 червня 2021 року міський голова Рівного підписав розпорядження про проведення службового розслідування стосовно начальниці ЦНАПу Наталії Хомич. Тоді перевіряли чи належно вона виконувала свої обов’язки.

Службове розслідування не минуло без скандалу. 8 жовтня журналістів не пустили на засідання комісії стосовно Наталії Хомич. Комісія керувалася внутрішнім положенням. Після – її було звільнено. Вона з цим рішенням не погодилася та пообіцяла оскаржувати своє звільнення у суді, що і зробила.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc