Всі новиниНеповнолітня з Рівненщини з отруєнням, а її мати з постановою суду

Неповнолітня з Рівненщини з отруєнням, а її мати з постановою суду

Інцидент стався 7 серпня цього року. Неповнолітня донька обвинуваченої протягом дня вживала алкоголь, а ввечері потрапила до лікарні з отруєнням.

Як йдеться у постанові Березнівського райсуду, жінку визнано  винною у неналежному виконанні батьківських обов’язків та призначив 1,7 тис. грн штрафу. До речі за цією ж статтею жінку вже судили: тоді на неї склали постанову за те, що донька прогулює навчання.

Жінка в судове засідання не з`явилася, клопотань про перенесення розгляду справи від нього не надходило. В порядку ст.268КУпАП є підстави для розгляду справи у відсутність особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, останній був повідомлений про дату та час розгляду справи.

Зважаючи на те, що жінку вдруге за рік судили за неналежне виховання доньки, суд призначив їй 1,7 тис. грн штрафу. Також вона повинна оплатити 496 грн судового збору.

Автор: Дмитро Губанов

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc