Всі новиниНегода на Рівненщині знеструмила понад сорок населених пунктів

Негода на Рівненщині знеструмила понад сорок населених пунктів

На Рівненщині усувають наслідки буревію. Через негоду повністю без світла залишився 41 населений пункт та вісім частково. 

Як повідомляє Рівнеобленерго, головною причиною знеструмлень є падіння дерев та гілок, що спричинило обриви ліній електропередачі.

Найбільше негода наробила школи на Здолбунівщині, Костопільщині, Млинівщині та на території колишнього Рівненського району.

До відновлення електропостачання залучено 31 бригаду ПрАТ «Рівнеобленерго» та 44 одиниці техніки.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc