Всі новиниНедобудоване житло на Рівненщині планують якнайшвидше ввести в експлуатацію

Недобудоване житло на Рівненщині планують якнайшвидше ввести в експлуатацію

Сьогодні голова Рівненської ОВА Віталій Коваль зустрівся із забудовниками та представниками підприємств комунальної інфраструктури. Обговорили можливість добудови і здачі квартир для поселення переселенців уже найближчим часом. Адже в області є будівельні об’єкти із 90% готовністю.

Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Рівненщина – прикордонна тилова область, яка вже прийняла майже 14 тисяч внутрішньопереміщених осіб. Людей першочергово поселяють у гуртожитки, табори, оздоровчі заклади. Також біженці особисто винаймають житло.

Наразі пріоритетне питання – максимальне спрощення бюрократичних процедур, підключення у найкоротші терміни будівель до газових та енергомереж, введення квадратних метрів в експлуатацію.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc