Всі новиниНацбанк обмежив зняття готівки до 100 тис. грн на день

Нацбанк обмежив зняття готівки до 100 тис. грн на день

Національний банк обмежив зняття готівки у межах 100 тисяч гривень на день, проте безготівкові операції не обмежуються.

Про це повідомляє Громадське з посиланням на голову Нацбанку Кирила Шевченка.

– Ми не обмежуємо жодних безготівкових операцій. Обмежуємо зняття готівки з рахунку клієнта на 100 тисяч грн на день, це без зарплати та соцвиплат, заявив Шевченко, додавши, що банкомати підкріплюються готівкою.

Також Нацбанк заборонив видавання готівки з рахунків клієнтів в іноземній валюті, крім підприємств та установ, що забезпечують виконання мобілізаційних планів та планів уряду.

За словами Шевченка, банки сьогодні відкриваються та продовжують працювати. Але з урахуванням обмежень, які необхідні для збереження життя та здоров’я людей.

– Банківська система продовжує працювати у звичайному режимі. Ми вживаємо необхідних заходів для фінансової стабільності,заявив голова Нацбанку.

Зазначимо, що є складності з роботою сервісу “Приват24”, неможливо здійснити операції.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc