Всі новиниНачальник поліції Рівненщини відзначив правоохоронців за розкриття тяжкого злочину (ФОТО)

Начальник поліції Рівненщини відзначив правоохоронців за розкриття тяжкого злочину (ФОТО)

Сьогодні, 20 травня, начальник Головного управління Нацполіції в Рівненській області вручив двом працівникам сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № (м. Острог) «Подяки». 

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Нагадаємо, 18 травня, під час комендантської години у Острозі поліцейські зупинили автомобіль, у якому в подальшому виявили амфетамін та фенон загальною вагою орієнтовно 650 грамів. Жительці Острога, яка перебувала за кермом у стані наркотичного сп’яніння, може загрожувати до восьми років позбавлення волі.

У стані сп’яніння та з наркотиками: на Рівненщині у водійки вилучили півкілограма амфетаміну

Олексій Камишанський подякував Миколі Яцюку та Владиславу Ковалюку за проявлені пильність та професіоналізм, побажавши наснаги та мудрості, аби й надалі гідно нести службу.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc