У вихідні очікується сніг з дощем, мороз, вітер та ожеледиця. У зв’язку із цим в.о. голови Рівненської ОДА Сергій Подолін провів наради з правоохоронцями, дорожниками, рятувальниками та керівниками структурних підрозділів. Під час засідання обговорили алгоритми реагування під час негоди.
Сергій Подолін наголосив, що запровадження дистанційної форми навчання в школах через непрочищені дороги – неприпустиме. Безпека дітей та безперебійний освітній процес у громадах залежить від кожного керівника ТГ.
Серед основних питань, які обговорили на нараді: Робота Пунктів незламності, мобільний зв’язок у разі знеструмлення, облаштування місць для відстою великогабаритного транспорту, залучення додаткової техніки для порятунку людей на автошляхах, можливість внесення змін у графік пасажирських перевезень.
