Всі новиниНа Рівненщину релокується ще один вищий навчальний заклад

На Рівненщину релокується ще один вищий навчальний заклад

На Рівненщину релокується ще один вищий навчальний заклад. Мова йде про Харківський інститут медицини та біомедичних наук.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Рівненська ОВА уже знайшла для них приміщення. Мова йде про КЗ «Рівненський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення». Наразі триває робота над переміщенням науково-технічної бази.

Відкриття вищого навчального закладу на Рівненщині дасть можливість продовжувати розвивати медичну сферу області, залучати нових фахівців, сучасні методи діагностики та лікування на базі закладів охорони здоров’я області.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc