Всі новиниНа Рівненщині зроблено понад двісті тисяч щеплень від коронавірусу

На Рівненщині зроблено понад двісті тисяч щеплень від коронавірусу

На Рівненщині триває боротьба із недугою COVID-19. Від коронавірусу в області вже зроблено 205 844 щеплення.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

Першою дозою вакцинувались 118 764 людини, другою – 87 080.

Як розповідають в департаменті цивільного захисту і охорони здоров’я населення ОДА, нині в області наявні усі вакцини в достатній кількості.

Жителів Рівненщини щеплюють такими вакцинами – AstraZeneca, CoronaVac, Pfizer та Moderna.

Нагадаємо, на Рівненщині працює шість центрів масової вакцинації. Також діє 126 пунктів щеплень. Безоплатно щепитися може кожен охочий повнолітній житель Рівненщини.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc