Всі новиниНа Рівненщині знищили боєприпас часів війни

На Рівненщині знищили боєприпас часів війни

30 червня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС області було знищено артилерійський снаряд калібром 152 мм часів Другої світової війни. Даний боєприпас виявив у лісовому масиві місцевий житель та повідомив про знахідку рятувальників.

Про це інформує ГУ ДСНС у Рівненській області.

Загалом з початку року на Рівненщині піротехніками ДСНС було знищено 188 вибухонебезпечних предметів часів Першої та Другої світових війн.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc