Всі новиниНа Рівненщині знову "замінували" суд (ФОТО)

На Рівненщині знову “замінували” суд (ФОТО)

Сьогодні на спецлінію “102” надійшло повідомлення від анонімної особи про те, що Дубенський міськрайонний суд замінували.

Про це інформує ГУ ДСНС у Рівненській області.

Нагадаємо, що станом на 30 листопада, це друге повідомлення про замінування будівлі суду на Рівненщині. Сьогодні у Рівному правоохоронці також отримали повідомлення від невідомої особи про замінування апеляційного суду.

В обласному центрі під час перевірки будівлі та прилеглої території вибухонебезпечних предметів не виявили.

У Дубно на місці події працювали слідчо-оперативна група, екстерні служби. Територію суду огородили.

Працівники поліції вибухових предметів не знайшли. Проводяться слідчі дії.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc