Всі новиниНа Рівненщині знайшли чоловіка, якого шукали майже три доби у лісі

На Рівненщині знайшли чоловіка, якого шукали майже три доби у лісі

Впродовж майже трьох діб понад півсотні поліцейських, кінологів, рятувальників, лісників та односельців прочісували ліс у пошуках зниклого чоловіка. Сьогодні, 23 вересня, в обідню пору 54-річному жителю селища Томашгород вдалося дістатися домівки.

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Нагадаємо, до поліції 21 вересня повідомила 52-річна жителька селища Томашгород, що її 54-річний сусід напередодні пішов у ліс та досі не повернувся. Сусідка забила на сполох тільки на наступний день, адже чоловік добре знав ліс, бо щодня ходив туди.

Сьогодні зниклому самотужки вдалося вийти із лісу. Чоловік дійшов майже до селища Клесів, що понад 10 кілометрів від будинку. На ґрунтовій дорозі він натрапив на жінку, яка підказала напрямок.

54-річний мешканець Томашгорода розповів, що заблукав, коли стемніло. При собі мав пляшку з водою, їв ягоди.

Наразі зниклий перебуває за місцем свого проживання. Каже, що почувається добре.

 

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc