Всі новиниНа Рівненщині зменшили ліміти електроенергії

На Рівненщині зменшили ліміти електроенергії

На Рівненщині ліміти електроенергії зменшили на 20% у порівнянні з минулим тижнем.

“Це пов’язано як з похолоданням (обсяги споживання збільшилися), так із п’ятничними обстрілами по енергосистемі. Ця ніч теж була неспокійна в Україні”, – повідомив голова ОВА Віталій Коваль.

Відносно графіків – тут є певна стабілізація.

Джерело: Рівненська ОВА

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc