Всі новиниНа Рівненщині жінка народила вдома сина

На Рівненщині жінка народила вдома сина

30 серпня о 1:29 на лінію 103 надійшов виклик від поліцейських. Вони повідомили, що до них звернулися медики пологового відділення Костопольської лікарні, які розповіли, що 29 серпня близько 23-ї години у Костополі вдома народила жінка.

Про це інформує Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги.

Породілля звернулася до лікарів за допомогою, немовля – залишилась вдома без медичного огляду.

Бригада «швидкої» з Костопільської станції прибули за вказаною адресою. Біля воріт будинку перебували поліцейські. До немовляти не впускали ні правоохоронців, ні бригаду швидкої. Згодом, породілля повернулася з лікарні (яка розташована неподалік від будинку). Жінка дозволила оглянути тільки новонародженого хлопчика.

Дитина, за зовнішніми показниками, доношена. Патолігії відсутні. Від запропонованої госпіталізації породілля відмовилась.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc