Всі новиниНа Рівненщині завершилися жнива ранніх зернових

На Рівненщині завершилися жнива ранніх зернових

У Рівненській області завершили збирати ранні зернові та зернобобові культури.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

Як повідомили в департаменті агропромислового розвитку ОДА, незважаючи на несприятливі погодні умови, зібрано усі посіви пшениці, ячменю, жита, тритикале, вівса та гороху. По всіх категоріях господарств намолочено близько 940 тисяч тон зерна. Середня врожайність – 46,4 ц/га.

Також розпочато збір пізніх зернових культур – гречки, проса; кормових культур – кукурудзи, силосу; картоплі та овочевих культур.

Аграрії продовжують сіяти озимий ріпак. Водночас, розпочалися польові роботи під урожай 2022 року. Триває підготовка площ під посів озимих культур, завозиться насіння, паливо-мастильні матеріали, добрива та засоби захисту рослин.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc