Всі новиниНа Рівненщині засудили чоловіка за незаконну порубку деревини

На Рівненщині засудили чоловіка за незаконну порубку деревини

За публічного обвинувачення Здолбунівської окружної прокуратури суд визнав винним 24-річного мешканця Здолбунівщини в незаконній порубці лісу, що заподіяло істотну шкоду (ч. 1 ст. 246 КК України).

Про це інформує Рівненська обласна прокуратура.

Зокрема, встановлено, що у серпні минулого року чоловік, з метою швидкої «наживи», без передбаченого законом відповідного дозволу, здійснив незаконну порубку на території лісового масиву місцевого лісогосподарського підприємства сироростучих дерев сосни, чим завдав державі збитків на понад 105 тис. грн.

Суд погодився із доводами прокурора, визнав чоловіка винним та призначив йому покарання – 17 тис. грн штрафу. При цьому незаконно зрубану деревину судом звернено в дохід держави та, у подальшому (після набрання вироком законної сили), буде передано на потреби Збройних сил України.

Вирок суду законної сили ще не набрав.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc