Всі новиниНа Рівненщині залізничники систематично зливали дизпаливо з потягів (ФОТО)

На Рівненщині залізничники систематично зливали дизпаливо з потягів (ФОТО)

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури повідомлено підозру машиністу тепловозів відокремленого структурного підрозділу «Локомотивне депо Здолбунів» та двом його пособникам. Чоловіків, зокрема, підозрюють у заволодінні чужим майном групою осіб (ч. 3 ст. 191,  ч. 5 ст. 27 КК України).

Про це інформує Рівненська обласна прокуратура.

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрювані систематично здійснювали розкрадання дизельного палива з потягів АТ «Львівська залізниця».

Чоловіків викрили у березні цього року, коли вони, на залізничному перегоні «Любомирськ – Костопіль», в межах Рівненського району, після зупинки тепловозів в заздалегідь обумовленому місці, шляхом пошкодження пломбування заливних горловин, відкачали майже 700 л дизельного пального з баків указаних тепловозів.

На вилучене майно судом накладено арешт.

Досудове розслідування проводять слідчі СУ за оперативного супроводу працівників УКР ГУНП в Рівненській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc