Всі новиниНа Рівненщині за місяць було викрито більше двадцяти порушень природоохоронного законодавства

На Рівненщині за місяць було викрито більше двадцяти порушень природоохоронного законодавства

За квітень 2022 року Рівненським рибоохоронним патрулем викрито 23 порушення природоохоронного законодавства, з них: за ч.3 ст.85 КУпАП – 12 порушень, за ч.4 ст.85 КУпАП – п’ять порушень, за ст.90 КУпАП – одне порушення та п’ять актів вилучення безгосподарського майна.

Про це інформує Рівненський рибоохоронний патруль.

Сума накладених штрафів склала 629 грн, а сума стягнутих – 3621 грн. Нараховані збитки на суму 444 081 грн. До суду передано шість справ для притягнення до відповідальності винних осіб. У порушників вилучено 17,15 кг риби та 50 знарядь лову.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc