Всі новиниНа Рівненщині з початку року виявили випадки ВІЛ-інфекції та нових хворих на...

На Рівненщині з початку року виявили випадки ВІЛ-інфекції та нових хворих на туберкульоз

Завдяки консолідації усіх служб та обласної влади, на Рівненщині збільшили кількість обстежень на туберкульоз.

Цьому, зокрема, сприяла робота пересувного флюорографа, на якому обстежено 2300 людей з груп ризику, в тому числі ВПО та засуджених.

В області за І півріччя послугами медико-психосоціального супроводу охоплено більше 350 людей, які хворіють на туберкульоз (мультирезистентний туберкульоз – 94 , туберкульоз – 261).

Окремо під час координаційної ради звернули увагу присутніх на оновлені закони у напрямку подолання поширення ВІЛ-інфекції та туберкульозу. В новій редакції враховуються керівні документи Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), світові стандарти ранньої діагностики та лікування ВІЛ-інфекції та туберкульозу.

Сергій Подолін акцентував увагу й на необхідності прийняття в усіх громадах місцевих програм протидії захворюванню на туберкульоз, покращенні роботи з виявлення цього захворювання на ранніх етапах, у тому числі із залученням правоохоронців.

За результатами засідання прийняли доручення про посилення роботи на первинному рівні та необхідності збільшення діагностики кола контактних осіб.

Джерело: Рівненська ОВА

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc