Всі новиниНа Рівненщині висадили 24 мільйони дерев

На Рівненщині висадили 24 мільйони дерев

В Україні навіть в умовах війни триває екологічна акція «Зелена країна». Ініціатива передбачає висадження 1 мільярда дерев за три роки та збільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років. В її рамках лісівники Рівненської області цьогоріч вже відновили понад 4300 га лісових насаджень, зокрема, створено 225 га нових лісів.

Про це повідомили в Рівненському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

На Рівненщині висадили майже 24 млн штук сіянців основних лісовутворюючих порід, переважно – це дуб та сосна. Погодні умови дозволили заліснювати зруби.

Також, у рамках весняної лісокультурної кампанії в держлісгоспах області посіяно 7,1 га лісових розсадників (заплановано на весну 21 га), для вирощування посадкового матеріалу вже на наступний рік.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc