Всі новиниНа Рівненщині викрили нелегального перевізника (ФОТО)

На Рівненщині викрили нелегального перевізника (ФОТО)

Учора на спецлінію 102 надійшло повідомлення, що на автостанції водій мікроавтобуса «Citroen Jumper» на постійній основі здійснює нелегальні перевезення за маршрутом «Дубно-Повча».

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Працівники сектору реагування патрульної поліції Дубенського райвідділу на місці події виявили 44-річного водія, жителя села Повча, який саме здійснював «посадку» одного із пасажирів через багажний відсік.

Після перевірки документів і з’ясування усіх обставин на правопорушника поліцейські склали адмінпротокол за порушення порядку провадження господарської діяльності.

Тепер «перевізнику» загрожує штраф у розмірі від 1700 до 3400 гривень.

Нагадаємо, що на Рівненщині із 18 травня триває комплекс цільових превентивних заходів щодо дотримання водіями та перевізниками вимог правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів під умовною назвою «Перевізник».

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc