Всі новиниНа Рівненщині ворожа ракета влучила в нафтобазу - Коваль

На Рівненщині ворожа ракета влучила в нафтобазу – Коваль

Вчора, 28 березня ворожа ракета влучила у нафтобазу у Рівненській області.

Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

– Ворожа ракета влучила у нафтобазу на Рівненщині. На місці працюють 52 рятувальники та 16 одиниць техніки. Додатково залучили два пожежних потяги з водою. Хімічний та радіаційний фон – у нормі. Здоров‘ю громадян нічого не загрожує, – розповів Віталій Коваль.

У пресслужбі ДСНС України повідомили, що станом на 7 ранку, внаслідок ракетного удару сталася пожежа на підприємстві для зберігання пального. Розливу нафтопродуктів за межі обвалування немає. На місці події працюють рятувальники. Триває гасіння. Жертв та постраждалих немає.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc