Всі новиниНа Рівненщині водія деблокували із понівеченого авто

На Рівненщині водія деблокували із понівеченого авто

ДТП сталася вчора ввечері на автодорозі Київ-Чоп поблизу села Користь, Корецької ТГ, Рівненського району.

Рятувальники, що прибули на місце відключили клеми акумулятора та за допомогою спецобладнання деблокували 54-річного потерпілого з понівеченого авто. Чоловіка передали працівникам швидкої медичної допомоги. В подальшому його було госпіталізовано до медичного закладу. Його стан наразі оцінюють медики.

Джерело: ДСНС у Рівненській області

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc