Всі новиниНа Рівненщині водій збив неповнолітнього та втік з місця події

На Рівненщині водій збив неповнолітнього та втік з місця події

Близько 21 години вчора до поліції надійшло повідомлення від медиків, що вони надавали допомогу неповнолітньому жителю села Тишиця колишнього Березнівського району із травмами, характерними для ДТП. 

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Поліцейським 16-річний хлопець та його товариш пояснили, що орієнтовно о 19:30 на вулиці Незалежності у селі Тишиця, коли вони йшли краєм проїзної частини, на неповнолітнього допустив наїзд невідомий зустрічний автомобіль.

За наданим неповнолітніми описом поліцейські розпочали пошуки транспортного засобу.

Опитавши місцевих та жителів сусідніх населених пунктів поліцейські оперативно встановили, що до злочину може бути причетний 22-річний місцевий житель на автомобілі «Ford Focus».

Слідчі відділення поліції №4 (м. Березне) Рівненського РУП розпочали досудове розслідування.

Усі обставини автопригоди встановлюються. Транспортний засіб вилучено.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc