Всі новиниНа Рівненщині від початку нерестової заборони виявили понад тридцять порушників правил рибальства

На Рівненщині від початку нерестової заборони виявили понад тридцять порушників правил рибальства

Усупереч воєнному стану та нерестовій забороні, порушників правил рибальства не меншає. Так, з початку операції «Нерест» до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 36 осіб на суму 2 тис. 193 грн., 6 протоколів з яких передано до суду для притягнення винних осіб до відповідальності згідно з чинним законодавством. В ході рейдових заходів вилучено 1450 метрів заборонених знарядь лову (сітки).

Про це інформує Державна екологічна інспекція Поліського округу.

Приклади нещодавніх правопорушень:

  • під час здійснення чергового заходу контролю на стариці річки Горинь поблизу с. Деражне Рівненського району було виявлене заборонене знаряддя лову ( сітку);
  • на річці Замчисько поблизу села Корчів’я Рівненської області виявлено безгосподарне майно, а саме 5 сіток, загальною довжиною 250 м.;
  • також на водоймі поблизу с. Мочулки Рівненського району було виявлено громадянина, що здійснював вилов водних біоресурсів з перевищенням дозволеної норми лову. На особу складено адмінматеріали за ч.3 ст.85 КУпАП.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc