Всі новиниНа Рівненщині у жінки вкрали велосипед (ФОТО)

На Рівненщині у жінки вкрали велосипед (ФОТО)

До поліцейських офіцерів тергромади звернулася мешканка села Городок, що у неї зник велосипед. Двоколісний транспорт жінка залишила біля місцевого магазину, проте, коли вийшла із закладу — велосипеда вже не було.

Про це інформує Поліція рівненської області.

Правоохоронці з’ясували, що до крадіжки може бути причетний 57-річний односелець заявниці. Зокрема, під час перегляду камер відеоспостереження стало відомо, що спершу зловмисник переставив велосипед до іншого магазину у селі, а ввечері наступного дня — забрав його додому.

Крадений двоколісний транспорт слідчі вилучили. Відомо, що мешканець Городка і раніше потрапляв у поле зору правоохоронців за вчинені адмінправопорушення.

Слідчі внесли відомості до ЄРДР за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, крадіжка, вчинена в умовах воєнного чи надзвичайного стану, відповідно до санкції частини 4 статті 185 Кримінального кодексу України, карається від 5 до 8 років позбавлення волі.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc