Всі новиниНа Рівненщині у сільській амбулаторії народилося немовля

На Рівненщині у сільській амбулаторії народилося немовля

В одній з сільських амбулаторій Вараської громади медики допомогли з’явитися на світ немовляті. Завдяки діям медичних працівників, 27 квітня в Мульчицькій амбулаторії народилася дівчинка. 

Про це інформує Вараська міська рада.

У породіллі із села Мульчиці ці пологи вже треті та дуже стрімкі. Відстань до Вараської лікарні, де працює пологове відділення – 35 км. Відтак, побоювання та прогнози що молода мама може народити дорогою до медзакладу – справдилися, адже дитина народилася впродовж 20-ти хвилин.

У сільській амбулаторії медсестри Наталія Отрода, Христина Стрижоус та санітарка Любов Хондучко допомогли з’явитися на світ дитинці.

Так, завдяки професіоналізму та сміливості медиків пологи пройшли успішно, з мамою та дитиною наразі все добре.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc