Всі новиниНа Рівненщині створюють реабілітаційний центр для захисників національного рівня

На Рівненщині створюють реабілітаційний центр для захисників національного рівня

Реабілітаційний центр для захисників національного рівня створюють на Рівненщині. Хід реалізації проекту обговорили начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль із представниками ВООЗ, які перебувають із робочою поїздкою в області.

Про це інформує Рівненська ОВА.

Тут працюватимуть професіонали, які пройдуть навчання в іноземних інструкторів, буде сучасне обладнання та інструментарій.

– Реабілітаційний центр нового рівня функціонуватиме на базі вже існуючого закладу. Але вдвічі збільшать кількість ліжок для пацієнтів. Адже на сьогодні чимало захисників потребують якісної реабілітації, – розповів Віталій Коваль.

У Центрі працюватимуть із наслідками важких черепно-мозкових та спинальних травм. На сьогодні сюди вже передали обладнання та інструментарій на 2,5 мільйона гривень. Заплановане й інше устаткування для реабілітації. Найближчим часом розпочнеться навчання персоналу.

Обговорили з представниками ВООЗ і можливості створення подібних центрів в інших медзакладах області.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc