Всі новиниНа Рівненщині сформувались перші громади-лідери «Активних парків»

На Рівненщині сформувались перші громади-лідери «Активних парків»

На Рівненщині триває проєкт «Активні парки – локації здорової України», який популяризує здоровий спосіб життя. Так, Рівненський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Рівненським відділенням НОК України оголосили перші підсумки конкурсу.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На цьому етапі враховувалось залучення упродовж серпня-вересня до спортивних активностей дітей дошкільного та шкільного віку, їх кількість, а також проведення флешмобу з нагоди 30-ої річниці Незалежності України. У кожній громаді були визначені координатори фізичного дозвілля.

Отож, трійка лідерів за результатами роботи в серпні-вересні сформувалась таким чином:

  • 1 місце – Привільненська ТГ, координатор Вадим Здолбіцький;
  • 2 місце – Демидівська ТГ, координатор Володимир Колесник;
  • 3 місце – Висоцька ТГ, координатор Юлія Карпович.
Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc