Вчора у Дубно рятувальники допомогли бригаді швидкої медичної допомоги потрапити до квартири де перебувала важкохвора 82-річна жінка.
Про це інформує ГУ ДСНС у Рівненській області.
Жінці була надана кваліфікована медична допомога.

Вчора у Дубно рятувальники допомогли бригаді швидкої медичної допомоги потрапити до квартири де перебувала важкохвора 82-річна жінка.
Про це інформує ГУ ДСНС у Рівненській області.
Жінці була надана кваліфікована медична допомога.