Всі новиниНа Рівненщині розшукали та повернули додому пенсіонерку

На Рівненщині розшукали та повернули додому пенсіонерку

Із проханням допомогти у пошуках бабусі до поліції напередодні близько 22 години зателефонувала жителька села Дорогобуж. Пенсіонерка вийшла з дому ще вранці. Вдень рідні намагалися знайти її самостійно, але безрезультатно.

Про це інформує Поліція Рівненської області.

На розшук зниклої 88-річної жінки негайно орієнтували увесь особовий склад відділення поліції №5 (смт Гоща) Рівненського РУП. Поліцейські почали прочісувати місцевість та встановлювати можливих свідків.

За кілька годин, уже після опівночі, жінку похилого віку побачив екіпаж сектору реагування патрульної поліції відділення у Гощі на автодорозі «Київ-Чоп» неподалік села Антопіль. Бабуся прямувала у бік Рівного, подолавши від місця проживання понад 10 кілометрів.

У службовому авто її зігріли, а оскільки медична допомога жінці не знадобилася, то поліцейські одразу доставили її додому.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc