Всі новиниНа Рівненщині розгорнули мобільний госпіталь (ФОТО)

На Рівненщині розгорнули мобільний госпіталь (ФОТО)

На Рівненщині розгорнули мобільний госпіталь, який за потреби може прийняти чотириста людей. Госпіталь перебуває у власності Державної служби надзвичайних ситуацій України. 

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Його уже розгортали в місцях поширення коронавірусної інфекції. Сьогодні інші виклики та рішення. Тому важливо показати лікарям можливості взаємодії ДСНС та медичної служби в області. Фактично сьогодні – це підсилення медичної системи.

Крім того, головні медики прослухали лекцію щодо алгоритму дій при радіаційній і хімічній небезпеці. Домовилися, що такі навчання будуть систематичними для всіх лікарів області. Також ДСНС розробить короткі інструкції для порятунку жителів Рівненщини при виникненні надзвичайних подій чи військових загроз.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc