Всі новиниНа Рівненщині режим «без паперів» впроваджують у кількох галузях

На Рівненщині режим «без паперів» впроваджують у кількох галузях

На сьогодні у ЦНАПи області можна звертатися із цифровими документами. Усі вони під’єднані до сервісу «Шеринг». За своєю суттю, це новітній спосіб надання копій цифрових документів з допомогою застосунку Дія. Він доволі зручний і ефективний. Адже таким чином скорочується час на обробку і перевірку документів.

Про це інформує Рівненська ОДА.

Також до цього сервісу під’єднано 14 медичних закладів, 7 закладів вищої освіти, 10 готелів. Фахівці працюють над тим, аби такий алгоритм документообігу був доступний у якомога більшому переліку установ. Адже це суттєво спрощує і пришвидшує багато процесів.

За словами заступниці голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванни Смачило, зараз, звертаючись у різні установи, люди можуть використовувати як паперові, так і цифрові паспорти, ідентифікаційні коди, свідоцтва про народження. Тому важливо, щоб Центри надання адміністративних послуг, а також медичні, освітні та інші заклади мали технічну можливість  працювати з таким форматом документів.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc