Всі новиниНа Рівненщині п'яний водій зніс паркан

На Рівненщині п’яний водій зніс паркан

На Сарненщині п’яний водій “зніс” огорожу приватного господарства місцевої мешканки. Після нанесеної шкоди керманич автомобіля марки «Volkswagen Passat» втік.

Про це інформує Поліція Рівненської області.

40-річного водія і транспортний засіб виявили неподалік. Під час огляду чоловіка на вміст алкоголю у крові, прилад “Драгер” показав 2,72  проміле.

Правоохоронці задокументували правопорушення та на водія склали адмінматеріали.

Поліцейські нагадують: керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння тягне за собою накладення штрафу у розмірі 17 тисяч гривень та позбавлення права керувати транспортними засобами на 1 рік. У разі вчинення правопорушення повторно— штраф зростає удвічі — до 34 тисяч гривень із позбавленням права керувати ТЗ терміном до трьох років.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc