Всі новиниНа Рівненщині п'яний водій на мотоблоці в'їхав у паркан (ФОТО)

На Рівненщині п’яний водій на мотоблоці в’їхав у паркан (ФОТО)

Сьогодні вночі, 22 вересня в селі Висоцьк, колишнього Дубровицького району, по вулиці Набережній, трактор, в якому перебувало двоє нетверезих людей, в’їхав у паркан. Спершу, 21-річний місцевий житель разом із товаришем випивали. Потім, на мотоблоці поверталися додому та дорогою в’їхали в паркан із шиферу.

У пресслужбі Поліції Рівненської області додали, що огляд 21-річного водія на стан вмісту алкоголю в крові показав 2,14 проміле.

Правопорушення задокументували — на керманича склали адмінматеріал.

 

Хочеш повідомити новину, потрібна допомога наших журналістів або побачив помилку у тексті (068)116-5009 Viber/ Telegram”

Читайте також:

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc